Mezoniga_Sirds Katrs vīrietis reiz bijis zēns. Un katram mazam zēnam ir savi sapņi, lieli sapņi: kļūt par drosminieku, sakaut sliktos puišus, veikt riskantus varoņdarbus un izglābt nelaimē nonākušu princesi. Arī katrai meitenītei ir savi sapņi: lai princis nāktu un viņu izglābtu, un iesaistītu izcilā piedzīvojumā, zinādams, ka viņa ir skaistule.

Bet kas notiek ar šiem sapņiem, kad mēs pieaugam? Iegriezieties lielākajā daļā Amerikas draudžu, paskatieties apkārt un tad pajautājiet sev: kas ir kristīgs vīrietis? Neklausieties, ko jums saka, bet skatieties, ko jūs tur redzat. Nekādu šaubu: jūs būsiet spiesti secināt, ka kristīgs vīrietis ir… nogarlaikojies.

Džons Eldredžs ir pārskatījis un pilnveidojis savu vislabāk pārdoto, slaveno kristīgās klasikas grāmatu Mežonīgā sirds un tajā aicina vīriešus atklāt savu vīrišķo sirdi, kas veidota pēc aizraujoša Dieva attēla. Un viņš aicina sievietes atklāt vīrieša dvēseles noslēpumu un gūt baudu un prieku no spēka un nevaldāmības, kuru sniegšanai vīrieši ir radīti.

DŽONS ELDREDŽS ir Atpestītās sirds kalpojuma vadītājs Kolorādospringsā, Kolorādo štatā; tā ir apvienība, kuras mērķis ir palīdzēt cilvēkiem atklāt Dieva Sirdi. Viņš sarakstījis arī vairākas grāmatas, to vidū Staigāt kopā ar Dievu, Dieva tēvišķība, Mirušo modināšana, Vēlēšanās un Mīlestība un karš (kopā ar dzīvesbiedri Stasiju).

Ja vēlaties iegādāties šo grāmatu, rakstiet uz info(at)dzivibasstraumes.lv vai zvaniet 29455267 (Ilzei)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation